پلت فرم هوش مصنوعی رهام

پلت فرم هوش مصنوعی رهام به کاربران سرویس های مختلفی جهت هوشمند کردن نرم افزارها و سخت افزارهای مختلف ارائه می دهد.

 • تبدیل متن به گفتار
 • تشخیص گفتار
 • چت بات
 • تشخیص چهره
 • نویسه خوان نوری
پلتفرم هوشمند رهام

تبدیل متن به گفتار

تبدیل متن به گفتار

سرویس تبدیل متن به گفتار رهام بر مبنای الگوریتم های شبکه عصبی عمیق (Deep learning) تولید و توسعه داده شده است. این سرویس قادر است هر متنی را به زبان پارسی با صدایی کاملا طبیعی با دقتی بالای 92 درصد به گفتار تبدیل کند.
شما می توانید با این سرویس، متن داخل نرم افزار خود اعم از نقشه، کتاب، اخبار و ... را به گفتار تبدیل کنید.
جهت تست این سرویس از بخش تست در همین صفحه ثبت نام کنید.

تشخیص گفتار

تشخیص گفتار

سرویس تشخیص گفتار رهام بر مبنای الگوریتم های شبکه عصبی عمیق با پیکره ای از دادگان محاوره و رسمی زبان پارسی(ساخت همین شرکت)، قادر است با دقتی بالای 92 درصد گفتار کاربر را دریافت و به متن تبدیل کرده و یا دستور مربوطه را بر اساس آن تشخیص، اجرا کند.
با این سرویس شما قادر هستید در نرم افزار خود دستور گفتاری کاربران خود را به متن تبدیل کنید. جهت تست این سرویس از بخش تست در همین صفحه ثبت نام کنید.

نویسه خوان نوری

نویسه خوان نوری

نویسه خوان نوری رهام بر مبنای بروزترین الگوریتم های هوش مصنوعی دنیا قادر است فونت های مختلف زبان پارسی را تشخیص داده و متن را از درون مستندات تصویری با دقت بالایی استخراج کند.

چت بات

چت بات

چت بات ها و یا دستیار شخصی‌ها تکنولوژی هستند که از هوش مصنوعی برای شبیه سازی گفتگوی انسانی استفاده می‌کنند. در واقع دستیار شخصیی که به درستی طراحی شده باشد می‌تواند به هزاران نفر بطور مستقیم پاسخ دهد و جایگزین صدها نیروی انسانی شود که بصورت روزانه به سوالات تکراری پاسخ می‌دهند. سامانه دستیار شخصی هوشمند رهام با استفاده از سیستم درک مفهوم (مقدماتی و پیشرفته )،تبدیل متن به گفتار و تشخیص گفتار رهام ، برای اولین بار در ایران با هدف کاهش 50 درصدی هزینه های نیروی انسانی و بهبود پاسخگویی به مشتریان و کاربران قابل راه اندازی است.
در واقع سیستم دستیار شخصی رهام شامل راه اندازی یک سیستم تعاملی بر پایه ی متن و صوت و با بهره گیری از هوش مصنوعی و درخت دانش می باشد که در گذر زمان با یادگیری ماشین خود را هوشمندتر سازد. مهمترین ویژگی این سیستم درک مفهومی، قابلیت عرضه ی این سیستم در قالب platform های مختلف مانند ربات تلگرام، پیامک، پرتال و... می باشد.
این سرویس اکنون قادر است تا 3 سطح پیشتر منظور کاربر را درک کرده و پاسخ دهد. اکنون می توانید این سرویس را با موضوعات آب و هوا، فاصله شهر ها، سرگرمی و اطلاعات عمومی تست کنید. جهت تست این سرویس از بخش تست در همین صفحه ثبت نام کنید.

تشخیص چهره

تشخیص چهره

يکي از روش‌های مورد بررسی براي تعيين هويت انسان، بازشناخت چهره توسط کامپيوتر است، که معمولاً با عنوان شناسايي چهره و يا بازشناخت چهره بيان می‌گردد.
سیستم بازشناسی چهره رهام برای استفاده در مکان های عمومی،بانک ها، فرودگاه ها، استادیوم ها،مناطق کنترل تردد مرزی، سازمان های بحرانی و سایت های نظامی طراحی شده است. سیستم بازشناسی چهره رهام سیستمی است که بر اساس تکنولوژی هوش مصنوعی و الگوریتم های یادگیری عمیق(Deep learning) قادر به شناسایی چهره افراد می باشد.سیستم تصدیق هویت رهام با دقتی بالای 97 درصد قادر است دو تصویر را مقایسه کرده و درصد شباهت آنها را اعلام کند.سیستم تشخیص چهره رهام، دیتای تصاویر سیستم به همراه دیتای سازمان مربوطه در سیستم رهام learn می شود. سپس هر تصویر جدیدی که به سیستم داده شود با دقت بالای 95 درصد، قادر به شناسایی تصویر مربوطه، نام شخص و دیگر اطلاعات شخص و تصاویر دیگری از او می باشد. جهت تست این سرویس از بخش تست در همین صفحه ثبت نام کنید.

شما می توانید سرویس های هوش مصنوعی رهام را به هر نرم افزار یا سخت افزاری اضافه کنید.

اطلاعات بیشتر  ارائه دمو

دستیار شخصی دایان، اولین دستیار شخصی گفتاری پارسی


این نرم افزار، از سرویس های هوش مصنوعی رهام برای انجام بسیاری از کارها بپردازد از جمله پخش موزیک، گرفتن عکس،گذاشتن عکس در اینستاگرام و یا ارسال پیغام در تلگرام و ارائه اطلاعات در مورد آب و هوا و یا تشخیص شبیه ترین فرد به شما.

مشتریان
بانک مسکن
بانک پاسارگاد
شرکت به پرداخت
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
شرکت فرادیس البرز
شرکت راژمان
سازمان بهزیستی
درباره ما

رهام از شرکت های پیشرو در زمینه هوش مصنوعی متشکل از تیمی جوان، خلاق و متخصص در زمینه هوش مصنوعی، نرم افزار و زبانشناسی، به ارائه سرویس های تبدیل متن به گفتار، تشخیص گفتار، چت بات و دستیار شخصی، تشخیص چهره و نویسه خوان نوری در دنیا می پردازد.
جلب رضایت مشتری، پاسخگویی و شفافیت در برخورد با کاربران، همواره در راس اهداف این شرکت می باشد بطوری که تمامی تلاشها و کوششهای خود را در این راستا سازماندهی کرده است. احترام به مشتریان، کارمندان و شرکتهای رقیب، صداقت، رعایت اصول اخلاق حرفه ای، همگام بودن با تکنولوژی روز و حرکت پرشتاب همسو با نیازهای بازار، بخشی از میثاقی هستند که بین مدیریت و پرسنل این شرکت بسته شده و بر این باوریم که در طی سالیان متمادی ضامن بقا و پیشرفت آن خواهد بود.
محصولات ما شامل موارد زیر است:

 • تبدیل متن به گفتار (TTS)
 • تشخیص گفتار (ASR)
 • چت بات
 • تشخیص چهره
 • تشخیص نویسه نوری (OCR)
 • تشخیص گوینده

Email: info@rohamai.com
rohamaico@gmail.com

Location: تهران خیابان قائم مقام فراهانی کوچه سام پلاک 13 واحد 1
Tel: +98(21)86072263
ما را دنبال کنید

© 2019 Roham AI Company